Cookie Consent by Free Privacy Policy website Restaurace U Lva - místo kde jídlo chutná

REZERVACE +420 466 611 117

Otevírací doba:
Po - St: 10.30 - 16.00
Čt - Pá: 10.30 - 22.00
So: 11:00 - 23:00
Ne: 11.00 - 16.00

Všechna naše jídla si můžete odnést s sebou.
Připravujeme pro vás týdenní i víkendová obědová menu.

Polední menu

VÝBĚR SEZÓNNÍCH AKCÍ

SVATOMARTINSKÉ POSVÍCENÍ

Naši kuchaři si pro vás připravili tradiční svatomartinské menu, kde nebude chybět husí kaldoun, domácí husí paštika nebo pečené husí stehýnko. Pochutnáte si na domácím posvícenském koláči a najdete zde i výběr těch nejlepších svatomartinských vín.


PÁTEČNÍ GRILOVÁNÍ NADÍVANÉ KRŮTY

Přijďte k nám v páteční večer ochutnat naše grilované speciality za poslechu živé hudby. Budeme grilovat nadívanou krůtu marinovanou domácími bylinkami spolu s kuřecími paličkami a křidélky. Vybrat si můžete i z našeho letního menu včetně míchaných nápojů. Pro zpříjemnění večerní atmosféry vám bude hrát živá muzika se zpěvačkou.


DARY Z MOŘE A SPECIALITY Z ČERSTVÝCH RYB

Milujete mořské plody a čerstvé ryby? Pak nesmíte chybět na naší degustační večeři o 7 chodech! Ochutnávat budeme specialitu ze Srí Lanky, Zlaka Nachového, tzv. Koryfénu. V menu dále najdete hřebenatku nebo taženou chobotnici! Vše bude doplněné o výběr těch nejlepších vín!


LANÝŽOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU

Právě začíná lanýžová sezóna a nám se dnes podařilo nakoupit čerstvé černé lanýže z oblasti Piemontu.Chutnají skvěle v této kombinaci - Grilovaný telecí burger, plněný zastřeným vajíčkem, lanýžové tagliatelle, salátek z polníčku a pěna z parmské šunky. Další speciality si přijďte otestovat samy!


JAHODOVÉ HODY

...a po chřestu tu máme JAHODY!!! Nenechte si ujít sladké a voňavé JAHODOVÉ HODY! Kdo nepřijde dnes tak mu hrozí, že se na něj už nedostane  A co teprve osvěžující jahodová polévka…to je to pravé do horkého letního dne!


JARNÍ FESTIVAL ČERSTVÉHO CHŘESTU

Jedna z nejoblíbenějších každoročních sezón je ta chřestová!!! Bílý nebo zelený? Pojďte s námi fandit oběma druhům. Jejich šťavnatá křehkost vás dostane ať už jde o skvělou krémovou polévku nebo v doprovodu nových brambor přelitých lahodnou holandskou omáčkou.


SPECIALITY Z KOZÍHO DVORKU

Známe kvalitu surovin, se kterými vaříme. Přijďte ochutnat grilovanou červenou řepu s kozím sýrem, karamelizovanými jablky a ořechovým olejem! Nově máme v nabídce produkty Kozího dvorku, pana Ing. Jana Dvorského z ekologického hospodářství v Olešence. Kozí BIO produkty, které nemají typický kozí „zápach". Opravdu si pochutnáte!

Speciální degustační menu

MILUJETE DEGUSTAČNÍ MENU NEBO MÁTE NĚCO SPECIÁLNÍHO, CO BYSTE CHTĚLI OCHUTNAT? DOMLUVTE SE S NÁMI INDIVIDUÁLNĚ! POKRMY O VÍCE CHODECH RÁDI PŘIPRAVÍME NEJEN PRO VÁS, ALE I PRO VAŠI RODINU, PŘÁTELE NEBO VĚTŠÍ SKUPINU. VŠECHNY NAŠE JÍDLA JSOU NEJEN Z KVALITNÍCH DOMÁCÍCH, ALE I ZE ZAHRANIČNÍCH SEZÓNNÍCH SUROVIN, KE KTERÝM SE BEZ CESTOVÁNÍ JEN TAK NEDOSTANETE.

Informovat se o možnostech soukromých degustačních menu můžete na telefonu 602 492 682.

KONTAKT

KDE NÁS NAJDETE:

Restaurace U LVA
Bratranců Veverkových 2707
Pardubice 530 02

GPS: 50°2'5.93" N, 15°46'15.42" E

OBCHODNÍ REJSTŘÍK:

Bílé Předměstí, Bulharská 925
530 03 Pardubice

IČO: 44436521
DIČ: CZ6108020402

telefon: +420 466 611 117e-mail: info@ulva.cz

Všechny prostory mají bezbariérový přístup a jsou plně klimatizovány.

Přijímáme platební karty i většinu stravenek.